Sample of All FAQs (Helpie FAQ)

Helpie FAQ

 • Nişan ve söz tepsisi nasıl yapılır?
  Akılda kalıcı ve dikkat çeken bir model isteniyorsa doğru seçimler yapılmalıdır. Seçimleri gerçekleştirirken beklentinizin neler olduğuna karar vermeniz gerekmektedir. Zarif model bir tepsi hayal ediyorsanız gümüş, altın ve mermer söz tepsisi tabanı kullanmalısınız. Göze çarpıcı modeller hedefliyorsanız ahşap, cam ve mendilli söz tepsisi tabanı kullanmalısınız. Çiftlerin baş harflerinin bulunduğu isimlikler istenilen tarzda ve renkte satın alınabilir. Süslemelerin renk ve stilini tamamen zevkinize göre seçerek tepsi yapabilirsiniz. Kız isteme seti oluştururken damat kahve tepsisi ve yüzük platformu gibi detaylarda oldukça önemlidir. Makas süslemelerini de kendi zevkiniz göre oluşturabilirsiniz.
 • Yüzük tepsisi ile nişan söz tepsisi aynı mıdır?
  İnsanlar yüzük tepsisi ve ya nişan söz tepsilerini farklı olarak adlandırsa da bu ürünler aynı ürünlerdir. Kız isteme merasiminde yüzük takma olayı gerçekleştirildiğinden bu kadar sık karıştırılmaları olası bir durumdur.
 • Nişan söz tepsisi nereden alınır?
  Nişan ve söz tepsileri fiziksel mağazalardan almak oldukça azalmıştır. İsteklerinizi doğrudan iletebileceğiniz ve olası değişiklik durumlarını doğrudan yapabileceğiniz internet sitelerinden nişan söz tepsisi siparişi verebilirsiniz. Tepsi modelleri hazır ürün olmadıkları için internetten gördüğünüz süslemeleri kendiniz seçerek özel olarak tasarlatabilirsiniz.
 • Kız isteme seti nedir?
  Kız isteme seti isteme çikolatası, damat kahvesi, isteme çiçeği ve yüzük platformunun bir arada olduğu ürün grubudur. İsteme merasimlerinde sadece çikolata ve çiçek alarak merasimi gerçekleştirebilirsiniz. Son dönemlerde popüler olan kız isteme seti ile çok daha şık bir organizasyon yapabilirsiniz.
 • İsteme çikolataları markası önemli midir?
  İsteme çikolatası çok kıymetli bir merasim için kullanılıyor. Böylesine özel ve önemli bir günde çikolataların kaliteli ve lezzetli olması da aynı oranda önemlidir. Gününüze eşlik eden insanlara kaliteli ve beğeni toplayan çikolataları tercih edebilirsiniz.
 • Tanışma çikolatası nedir?
  Bazı insanların tanışma çikolatası olarak tabir ettiği ürün kız isteme çikolatasıdır. İsteme merasimi de tanışma odaklı olduğu için bu tabirlerin karışması oldukça normaldir.
 • Bebek hediyelik çeşitleri nelerdir?
  Bebek hediyelikleri sadece bebekler için özel değil bulunduğu ortamı ve ebeveynleri de kapsamaktadır. Hediyeliklerde bir çok çeşit ve alternatif bulunmaktadır. Klasik tarz hediyelik kullanmak isteyenler magnet ve anahtarlık gibi ürünler tercih edebilir. Dini olarak bu güne anlam katmak isteyenler ise bebek hediyelik kuran ve tespih seti gibi ürünlere yönelmelidir. Modern hediyeliklerde ise isimli ayıcıklar ve hoş kokulu lavanta keseleri tercih edilebilir.
 • Baby Shower için bebek hediyelikleri nelerdir?
  Son zamanların en fazla tercih edilen kutlamalarından biri olan Baby Shower bebeğe hoş geldin konseptiyle yapılan bir kutlamadır. Modern bir yenilik olarak kabul görülen bu kutlamalarda hediyelik seçimi önem arz etmektedir. Bebeğin cinsiyetine göre modeller seçilmelidir. Erkek bebekler için kral taçlı ayıcıklar gibi mavi temalı modeller tercih edilmektedir. Kız bebekler için prenses modelleri ve pembe temalı hediyelikler tercih edilmektedir. Temsili fotoğraflar ile bu hediyelikler zarif ve şık olarak unutulmayacak modellere dönüşebilmektedir.
 • Bebek hastane hediyelikleri nedir?
  Bebek hastane hediyelikleri doğacak bebeği görmeye gelenlere hastanede takdim edilen ürünlerdir. Hastane çıkışı doğum hediyelikleri bebeğin simgesi olan hediyelik türleridir. İsim yazılı ve bebeğin özelliğini taşıyan hediyelikler olarak kullanılmaktadır. Ziyarete gelen misafirlere bebeğin bir hatırası olarak verilen bu ürünler bir ömür boyu hafızalarda kalmaktadır.
 • Bebek mevlüt hediyelikleri için ne alınır?
  Bebek mevlütü kültürümüzün değişmeyen yegane parçasıdır. Bebeğin gelişiyle beraber dini olarak kutlanan olan bu kutlama bebek mevlüt hediyelikleri için ne alınır sorusunu da beraberinde getiriyor. Dini bir kutlama olması hasebiyle dini bebek hediyelikleri seçimi çok yerinde bir karar olacaktır. Bunlar arasında öne çıkan ayetel kürsi ve dua yazan bebek hediyelik modelleridir. Hem günün anlam ve önemini kapsayan bu ürünler misafirler içinde oldukça hoş gözükecektir.
 • En ucuz söz nişan hediyelikleri nelerdir?
  • Nişan hediyelikleri kategorisi içerisinde bir çok farklı tasarımda hediyelik bulunur. Çok sayıda seçenek farklı fiyat aralıklarını da beraberinde getiriyor. Bu nedenle kesin olarak bir nişan hediyeliği önermek mümkün değildir. Çiftler zevklerine en uygun ürünleri kullanıyor ve tören konseptine göre seçim yapıyor. Ürünleri toplu olarak almak fiyatları aşağıya çeken bir unsurdur. Kişiye özel olarak tasarlanan nişan hediyeliklerinde az maliyetli süslemeler seçildiği takdirde fiyat bir hayli düşmektedir.
 • Nişan hediyeliği olarak ne dağıtılır?
  Nişan hediyelikleri kategorisinde bir çok seçenek bulunuyor. Zevkinize ve konseptinize uygun olarak hediyelik seçimi yapabilirsiniz. Kolonya, sabun, kokulu mum, isimli magnet, lavanta kesesi, kuran ve tespih seti, kolonya şişesi, kahve seti, cam tasarımları ve resimli çerçeve gibi hediyelik çeşitlerini düşünebilirsiniz.
 • Nişan hediyelikleri ne zaman dağıtılır?
  Söz ve nişan hediyelikleri genel olarak merasimin gerçekleştiği gün dağıtılmaktadır. Misafirlerin ilk geldiği andan merasimin bitişine kadar geçen süreçte hediyelikler dağıtılır. Bu özel günde dağıtmak ve unutulmaz bir hatıra bırakmak için nişan hediyeliklerinin alınması oldukça önemlidir.
 • Nişan hediyeliklerini seçerken nelere dikkat edilmelidir?
  En özel günlerden  birisini temsil edecek olan hediyelikler günün anlam ve önemine uygun olarak özenle seçilir. Bu seçim yapılırken nişan töreninin konsepti ve çiftlerin zevki göz önünde bulundurulmalıdır. Düğün nişan hediyelikleri kullanım açısından çiftleri en iyi ifade edecek şekilde seçilmelidir. Tarzını ve zevkinizi yansıtan hediyeleri belirleyebilirsiniz. Bir çok seçenek bulunduğundan hediyeliklerin özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Your First FAQ Question
  Your relevent FAQ answer.
 • Simple FAQ
  Simple FAQ Content
 • Simple FAQ - 2
  Simple FAQ Content - 2