Merak Edilen Sorular

Tutasarım firmasından verdiğiniz veya vereceğiniz siparişler hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarnıı bu sayfada bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SİPARİŞLERİMİZE EK İSTEK OLUŞTURABİLİRMİYİZ?

Kişiye ve konsepte özel olarak tasarlanmakta olan tüm siparişlerinizi adım adım takip edebilir arzu ettiğiniz revizyonları ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Özel olarak tasarlanan ürünlerin siparişlerini verirken sizin isteğinize en yakın olan ürünleri tercih edebilir sınırsız revizyon hakkınızı kullanabilirsiniz.

DEĞİŞİM VE İADE HAKKIMIZ NEDİR?

Özel olarak kişinin isteği çerçevesinde tasarlanmış ve gönderimi sağlanmış ürünler için değişim ve iade hakkı bulunmamaktadır.

Hazır olarak tutasarım bünyesinde satışı gerçekleşmekte olan ürünlerin iade ve değişim hakları 15 iş günü içerisindedir bu süreç içerisinde bizlerle iletişime geçebilir hakkınızı kullanabilirsiniz.

YURT DIŞI SİPARİŞLERİMİZİ NASIL VEREBİLİRİZ?

Yurtdışı siparişleri için e-ticaret sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz yurt dışı ödemelerinde banka ve kredi kartı ödemelerini kullanabilirsiniz.

Bankanız ile anlaşmamız yok ise bizimle iletişime geçebilir siparişiniz sonrasında havale yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL SİPARİŞLERİN GÖNDERİM TARİHİ NEDİR?

Kişiye özel siparişler anlık olarak elimize ulaşmakta ve ekstra istekleriniz var ise sizlere geri dönüş sağlanmaktadır.

Tahmini olarak 7 - 10 iş günü içerisinde tamamlanan siparişleriniz adresinize ulaşmak üzere talep edilen kargo firmasına teslim edilir sürecin devamına ek olarak 1 - 3 iş günü içerisinde şahsınıza teslim edilir.

KAMPANYALARDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Firmamızın belli dönemler arasında yaptığı kampanyalardan bültenimize kayıt olarak ve ya sosyal medya hesaplarımızı takip ederek güncel olarak bilgi edinebilirsiniz şartları yerine getirdiğiniz takdirde kampanyalara katılım sağlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Bizi Takip Edin